Notice: Undefined variable: html in /home/sibenski/new/wp-content/plugins/wp-author-box-lite/core/functions.display.php on line 279

Na trećoj po redu utrci ‘Uspon do zvijezda’ u Žrnovnici kraj Splita, na 15 kilometara dugom usponu do zvjezdarnice odakle utrci i ime, članovi BK ‘Faust Vrančić’ ostvarili su odlične rezultate. Na najstrmijoj utrci u Hrvatskoj, možda i šire, Maja Ena Ljuba slavila je drugu godinu zaredom u kategoriji ‘sport’ kod žena.

U kategoriji ‘rekreativci’ Antonijo Erceg osvojio je među 96 ljudi odlično treće mjesto. U klubu posebno ističu uspjeh debitanta Damira Šarića koji je na cilj stigao osmi. Još su nastupili i Ivica Zenić i Krešimir Palinić, koji su na kraju završili na 14- om i 25- om mjestu.

Utrku je organizirao BK ‘Timun’ iz Splita, a u oči upadaju medalje u obliku zvijezda, koje svake godine organizatori izrađuju od različitih materijala.