Notice: Undefined variable: html in /home/sibenski/new/wp-content/plugins/wp-author-box-lite/core/functions.display.php on line 279

Kako smo izvijestili ranije, jučer je u organizaciji AK Mihovil, u bivšoj vojarni Bribirskih knezova, održano natjecanje u kronometar vožnji, koje se bodovalo za Prvenstvo regije jug. Zapažene rezultate na utrci ostvarili su članovi Auto karting klub Rogoznica, koji je u konkurenciji šest dalmatinskih klubova zauzeo drugo mjesto u klupskom poretku.  U pojedinačnoj konkurenciji Damir Mustafić osvojio je drugo mjesto u klasi 1, Ivan Šipka bio je četvrti u klasi 4, isti je plasman u klasi 2 ostvario i Mario Giljanović, koji je, kako smo već pisali, bio najbolji među juniorima.